Halowy Turnieju Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie

I Miejsce Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

Galeria zdjęć

W dniu 19 listopada 2016 roku w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie odbył się Turniej Szkół Pożarniczych w Piłce Nożnej Halowej. W turnieju brały udział cztery zespoły:
- SGSP Warszawa,
- SA PSP Poznań,
- SA PSP Kraków,
- CS PSP Częstochowa.


Po bardzo emocjonujących i wyrównanych meczach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie prowadzona przez asp. Michała Bajura,
drugie miejsce Szkoła Główna Służby pożarniczej w Warszawie, na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu, czwarte miejsce dla gospodarza turnieju Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. Reprezentanci Centralnej Szkoły zostali wyróżnieni nagrodami indywidualnymi. Najlepszy zawodnik turnieju to Grzegorz Kędzierski, natomiast najlepszy strzelec Kamil Smoleń.

Skład reprezentacji CS PSP:
Paweł Nowakowski, Tomasz Rutkowski, Rafał Bacior, Grzegorz Kędzierski, Tomasz Smoleń, Kamil Smoleń, Bartosz Kaput, Paweł Latosiński, Norbert Biniek, Szymon Marek, Michał Bajur.